08.09.2012r. Wystawa krajowa w Warszawie. 
Sędziowała Pani Joanna Adamowska z Polski.
AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT
- Dimitri uzyskał ocenę doskonałą w klasie championów, 1 lokatę,  CAC, tytuł Najlepszego Psa w Rasie, BOB i BOG I!!!,
natomiat na wyborze najlepszego psa wystawy warszawskiej BIS sędziowanym przez Panią Juliję Aidietiene z Litwy Dimitri został IV najpiękniejszym psem BIS IV 
CASANOVA Hokus Pokus z Perłowej 
uzyskał w klasie młodzieży ocenę doskonałą,  Zwycięstwo Młodzieży oraz tytuł Najlepszego Juniora w Rasie.02.09.2012r. Wystawa krajowa w Radomiu. 
Sędziowała Pani Bogusława Szydłowicz- Polańczyk z Polski.
AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT- Dimitri uzyskał ocenę doskonałą w klasie championów, 1 lokatę, CAC, tytuł Najlepszego Psa w Rasie, BOB i BOG I!!!
Bardzo dziękuję mojej przyjaciółce Dagmarze Oraczewskiej za pomoc w wystawieniu Dimitra na finałach.
CASANOVA Hokus Pokus z Perłowej uzyskał w klasie młodzieży ocenę doskonałą, Zwycięstwo Młodzieży oraz tytuł Najlepszego Juniora w Rasie i Zwycięzcy Rasy BOB, a w konkurencjach finałowych BOG IV.24- 26.08.2012r. Wystawa klubowa w Estoril - Portugalia. 
Sędzia Pani Monica Blaha.
 BELATRIX Hokus Pokus z Perłowej
 otrzymuje ocenę doskonałą, 1 lokatę, CACQC.

Wystawa międzynarodowa w Estoril- Portugalia. 
 Sędzia Pan Fransisco Salvadore Janeiro  
BELATRIX Hokus Pokus z Perłowejotrzymuje 
ocenę doskonałą,  1 lokatę, CACIB. 
Pięknie dziękujemy Florence Hahn z hodowli DU REVE SIX COEURS,właścicielce Belatrix za wszystkie sukcesy.20.08.2012r. Potwierdziliśmy ciążę naszej SILJE Hokus Pokus z Perłowej. Spodziewany miot jamników długowłosych miniaturowych około 16 września. JPLCH PLCH SILJE Hokus Pokus z Perłowej- Sila Mł. Champion PL, Mł. Zwycięzca Pl., Mł.Zw. Klubu VINNO VERETTI KINCHVILLE. Miot ten jest dla nas bardzo wyjątkowy, gdyż w jego rodowodzie znajdują się psy wybitne zarówno z Rosji, Finlandii, Norwegii i Niemiec, z wybitnymi osiągnięciami, a przede wszystkim takie, jak Multi champion AHOTORPAN FABIO, , czy M'LE FEU CELOUI AV LEE ARMAND. 07.08.2012r. W nowej GALERII DIUNY DAGI DOG dostępne są już zdjęcia naszej małej DIUNY DAGI DOG Hokus Pokus z Perłowej. Serdecznie zapraszamy do ich obejrzenia.05.08.2012r. Wystawa klubowa Druskiennikach - Litwa. Sędziowała Pani Natalya Sedyh z Rosji.
Pani Natalya Sedyh z Rosji.
AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT
- Dimitri uzyskał ocenę doskonałą w klasie championów, 1 lokatę, LTCAC, tytuł Najlepszego Psa w Rasie i Zwycięzcy Klubu Litwy
PRAMADA'S SASSAFRAS - Sassy uzyskała w klasie championów ocenę doskonałą, 1 lokatę, LTCAC, tytuł Najlepszej Suki w Rasie, a także Zwycięzcy Klubu Litwy.
Sassy zostaje tym samym CHAMPIONEM LITWY I CHAMPIONEM KLUBU LITWY.
BASIM Lizus Maksimus uzyskał w klasie pośredniej ocenę doskonałą, 1 lokatę, LTCAC, tytuł Najlepszego Psa w Rasie i Zwycięzcy Klubu Litwy, a także BOB.

Po wystawie wspólnie z moimi przyjaciółkami Dagmarą Oraczewską, Elą Bogusławską i Mariolą Nowak poszłyśmy z naszymi psami na długi spacer wzdłuż Niemna, z którego mamy piękne fotki. Elu bardzo dziękuję za śliczne zdjęcia zarówno z wystawy, jak i naszego spaceru. To był niesamowity weekend: piękna pogoda, piękne Druskienniki, duże sukcesy, aż żal było wyjeżdżać.04.08.2012r. Wystawa międzynarodowa Druskiennikach - Litwa.
Sędziowała Pani Krystyna Opara z Polski.
AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT-
Dimitri uzyskał ocenę doskonałą w klasie championów, 1 lokatę, LTCAC, tytuł Najlepszego Psa w Rasie, CACIB, BOB.
EMPATIA Dagi Dog uzyskała w klasie championów ocenę doskonałą, 1 lokatę, LTCAC, tytuł Najlepszej Suki w Rasie, a także CACIB.
Pati kończy tym samym INTERCHAMPIONAT C.I.E.
BASIM Lizus Maksimus uzyskał w klasie pośredniej ocenę doskonałą, 1 lokatę,03.08.2012r. Wystawa międzynarodowa Druskiennikach - Litwa. 
Sędziował Pan Andrzej Mania z Polski.
AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT
- Dimitri uzyskał ocenę doskonałą w klasie championów, 1 lokatę, LTCAC, tytuł Najlepszego Psa w Rasie, CACIB, BOB.
EMPATIA Dagi Dog uzyskała w klasie otwartej ocenę doskonałą, 1 lokatę, LTCAC, a także Res.CACIB.
Pati zostaje CHAMPIONEM LITWY.
PRAMADA'S SASSAFRAS- Sassy 
uzyskała w klasie championów ocenę doskonałą, 2 lokatę, ResCAC,
BASIM Lizus Maksimus uzyskał w klasie pośredniej ocenę doskonałą, 1 lokatę, LTCAC, tytuł Najlepszego Psa w Rasie, a także CACIB.29.07.2012r. Wystawa klubowa w Kaliningradzie- Rosja.
  Sędziowała Pani Anca Giura z Rumunii.

AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT- Dimitriuzyskał ocenę doskonałą w klasie championów, pierwszą lokatę, KCHK (Kandydat na Championa Klubu Rosji), tytuł Zwycięzcy Klubu i Najlepszego Psa w Rasie, a także BOB i w konkurencjach finałowych BOG IV.
EMPATIA Dagi Dog nasza Pati- uzyskała w klasie championów ocenę doskonałą, lokatę 1, KCHK, tytuł Zwycięzcy Klubu i Najlepszej Suki w Rasie
. Wystawa krajowa w Kaliningradzie-Rosja.
 Sędziował Pan Lokadi Csaba Zsolt z Rumunii.  Pomimo dużego zmęczenia nasze psy spisały się doskonale, gdyż AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT- Dimitri uzyskał ocenę doskonałą w kalsie championów, pierwszą lokatę, CAC, tytuł Najlepszego Psa w Rasie i BOB, tym samym został CHAMPIONEM ROSJI EMPATIA
Dagi Dog uzyskała w klasie championów ocenę doskonałą, lokatę 1, CAC, tytuł Najlpeszej Suki w Rasie i również została CHAMPIONEM ROSJI.21.07.2012r. Wystawa międzynarodowa w miejscowości Veľká Ida- Słowacja.
 Sędziował Pan Miroslav Stanovský ze Słowacji.

  BASIM Lizus Maksimus uzyskał w klasie pośredniej ocenę doskonałą, 1 lokatę, CAC, CACIB, BOB.
Wspólnie z jego współwłaścicielką , Elą Bogusławską- Przybysz chciałybyśmy podziękować naszej przyjaciółce Dagmarze Oraczewskiej za jego profesjonalne wystawianie i opiekę.20.07.2012r. Wystawa krajowa w miejscowości Veľká Ida- Słowacja.
 Sędziował Pan Czegledi Attila z Węgier.
 EMPATIA Dagi Dog uzyskała w klasie championów ocenę doskonałą, 1 lokatę, CAC, tytuł Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie oraz Zwycięzcy Słowacji 2012.
CHCIAŁABYM PODZIĘKOWAĆ SERDECZNIE MOJEJ PRZYJACIÓŁCE DAGMARZE ORACZEWSKIEJ ZA JEJ WYSTAWIENIE I PIĘKNĄ PREZENTACJĘ, A TAKŻE OPIEKĘ.07-08.07.2012r. Wystawa międzynarodowa w Warszawie. 
Sędziowała Pani Beata Żeglicka z Polski.
CASANOVA Hokus Pokus z Perłowej
 uzyskał w klasie szczeniąt ocenę wybitnie obiecującą i tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie
SILJE Hokus Pokus z Perłowej
- Sila otrzymała ocenę doskonałą w klasie otwartej, pierwszą lokatę, CAC i Res.CACIB, tym samym ukończyła CHAMPIONAT POLSKI16-17.06.2012r. Wystawa międzynarodowa w Krakowie. 
Sędziowała Pani Rita Kadike-Skadina z Litwy.
 BERCANO Hokus Pokus z Perłowej
uzyskał ocenę doskonałą w klasie młodzieży, 1 lokatę.
Wielkie podziękowania dla jego właścicielki Agnieszki Skoczek- Rębilas za jego piękną prezentację na wystawie i doskonałe przygotowanie.     13.06.2012r. Narodziny bardzo długo oczekiwanego miotu ze skojarzenia dwójki moich ulubieńców: EXCELLMAGIC L'BRELLIANCEBLACK- HAPPY i INSIGHT RUMORHASIT AT PRAMADA- BOB.
Ten piękny duet dzięki pomocy naszej wspaniałej przyjacióki Maggie Peat dał początek kolejnej jedynaczce DIUNIE DAGI DOG Hokus Pokus z Perłowej.     05.05.2012r. Wystawa krajowa- Francja.
 Nasza BELATRIX Hokus Pokus z Perłowej otrzymuje ocenę doskonałą, 1 lokatę.
Pięknie dziękujemy Florence Hahn z hodowli DU REVE SIX COEURS.27.05.2012r. Wystawa klubowa jamników w Antoninku.
  Sędziowała Pani Marie Gadolin. 
AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT- Dimitri uzyskał ocenę doskonałą, CWC.
Na wystawie debiutował CASANOVA Hokus Pokus z Perłowej w klasie szczeniąt otrzymał ocenę wybitnie obiecującą i tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie, a w konkurencjach finałowych BIS Puppy uzyskał lokatę IV.20.05.2012r. Wystawa krajowa w Radomiu.
 Sędziował Pan Aleksander Skrzyński.

  AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT
- Dimitri uzyskał ocenę doskonałą, CWC i tytuł Najlepszego psa w Rasie, a także tytuł Zwycięzcy Rasy- BOB oraz w konkurencjach finałowych sędziowanych przez Pana Marka Lewandowskiego BOG- II.
Natomiast nasza SILJE Hokus Pokus z Perłowej w klasie otwartej otrzymała ocenę doskonałą z lokatę II.
Wystawa krajowa w Bytomiu.
 Sędziowała Pani Anna Rajs.
BERCANO Hokus Pokus z Perłowej
 uzyskał ocenę doskonałą w klasie młodzieży, tytuł Zwycięzcy Młodzieży, a także tytuł Najlepszego Juniora w Rasie.
 Za kolejne jego wspaniałe osiągnięcia gratulujemy jego właścicielce Agnieszce Skoczek- Rębilas.27.04.2012r. Wystawa międzynarodowa w Opolu. 
Sędziował Pan Dimitris Antonopoulos.
 PRAMADA'S SASSAFRAS - Sassy uzyskała ocenę doskonałą, CWC i tytuł Najlepszej Suki w Rasie, CACIB, a także tytuł Zwycięzcy Rasy- BOB
Wystawa międzynarodowa w Nicei- Francja. 
BELATRIX Hokus Pokus z Perłowej uzyskała ocenę doskonałą w klasie młodzieży, tytuł Zwycięzcy Młodzieży, a także tytuł Zwycięzcy Rasy- BOB.
 Gratulacje dla jej właścicielki Florence Hahn z hodowli DU REVE SIX COEURS.22.04.2012r. Wystawa krajowa w Częstochowie. 
 Sędziowała Pani Anna Malczewska. 
 BERCANO Hokus Pokus z Perłowej
 uzyskał ocenę doskonałą w klasie młodzieży, tytuł Zwycięzcy Młodzieży, a także tytuł Najlepszego Juniora w Rasie.
  BERCANO tym samym został Młodzieżowym Championem Polski.
Gratulacje dla jego właścicielki Agnieszki Skoczek- Rębilas. Wystawa krajowa w Lublinie. Sędziował Pan Kinsey Richard z Wielkiej Brytanii. 
 AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT-
Dimitri uzyskał ocenę doskonałą, CWC i tytuł Najlepszego psa w Rasie,
natomiast PRAMADA'S SASSAFRAS- Sassy uzyskała ocenę doskonałą, CWC i tytuł Najlepszej Suki w Rasie, a także tytuł Zwycięzcy Rasy BOB i w konkurencjach finałowych stanęła na lokacie 1 BOG.
Sassy tym samym została Championem Polski.08.04.2012R. WIELKANOC 2012.
 Zdrowia,szczęścia i radości, niech wam uśmiech w sercach gości, a zajączek piękny, biały niech przyniesie koszyk cały jajek złotych, kolorowych i miłości cały worek.01.04.2012r. Wystawa krajowa w Nowym Dworze Mazowieckim.
Sędziowała Pani Ina Małecka. PRAMADA'S SASSAFRAS- Sassy uzyskała ocenę doskonałą, CWC i tytuł Najlepszej Suki w Rasie.
AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT- Dimitri uzyskał ocenę doskonałą, CWC, BOB (Best of Breed), a w konkurencjach finałowych BIS zdobył 1 lokatę BOG (Best of Group), natomista INSIGHT'S RUMORHASIT AT PRAMADA - Bob uzyskał ocenę doskonałą, CWC i tym samym ukończył Championat Polski.28.03.2012r. Nowe Z wielką radością witamy naszych gości ze Stanów Zjednoczonych- Maggie Peat i Paul'a Jarman wraz z dwoma bardzo pięknymi psami- INSIGHT'S RUMORHASIT AT PRAMADA- Bob i AVIANCE'S PRAMADA FOR TERMS OF ENDEARMENT- Dimitri.
Dimitri zostanie z nami przez rok za co jesteśmy bardzo wdzięczni Maggie, gdyż obdarzyła nas tak wielkim zaufaniem. Bardzo dziękujemy Maggie. Dimitri to wspólny wysiłek Johna Contoupe i Maggie Peat, jest Championem Ameryki, a także Zwycięzcą wielu wystaw w Stanach Zjednoczonych, ma fantastyczny, przyjacielski charakter.20.03.2012R. Nowe zdjęcia CASANOVY Hokus Pokus z Perłowej w wieku 4 miesięcy.17.03.2012r. W ten weekend psy z naszej hodowli były na dwóch wystawach:
1. Wystawa międzynarodowa w Gironie- Hiszpania, gdzie BELATRIX Hokus Pokus z Perłowej uzyskała ocenę doskonałą I lokatę w klasie młodzieży i tytuł Najlepszego Juniora
2. Wystawa międzynarodowa w Katowicach i tu brat BELATRIX- BERKANO Hokus Pokus z Perłowej w klasie młodzieży uzyskał ocenę doskonałą, I lokatę i tytuł Zwyięzcy Młodzieży i Najlepszego Juniora, natomiast SILJE Hokus Pokus z Perłowej w klasie otwartej I lokatę z oceną bardzo dobrą.26.02.2012 r. Wystawa międzynarodowa w Tuluzie- Francja.
 Nasza młodziutka BELATRIX Hokus Pokus z Perłowej, której właścicielką jest Florence Hahn z hodowli DU REVE SIX COEURS, uzyskała ocenę doskonałą, I lokatę w klasie młodzieży i tytuł Najlepszego Juniora.04.02.2012 r. Weekendowe spotkanie przyjaciół.
Mroźny, lutowy weekend spędziliśmy u naszych przyjaciół z hodowli Lizus Maksimus. Basimek, Casanova i Silje świetnie bawili się ze sobą. Miło jest spędzić czas w gronie wspaniałych przyjaciół, a maluchy wróciły radosne i zmęczone do domu. Bardzo dziękuję mojej przyjaciółce Eli Bogusławskiej- b uzyskała ocenę doskonałą, CWC i tytuł Najlepszej Suki w Rasie.Przybysz za te wszystkie piękne zdjęcia.21-22.01.2012 r. Weekend obfitował w naszej hodowli w wiele sukcesów, gdyż nasze dzieci spisały się na medal.
Wystawa międzynarodowa w Beziers- Francja była to pierwsza wystawa BELATRIX Hokus Pokus z Perłow , która w klasie szczeniąt . Pomimo dużego zmęczenia nasze psy spisały się doskonale, gdyżiąt, 8 suk w konkurencji, zdobyła ocenę wybitnie obiecującą i tytuł the Best Puppy. Bardzo jesteśmy dumni z sukcesów Belatrix i dziękujemy jej właścicielce Florence Hahn z hodowli DU REVE SIX COEURS, za wspaniałą pracę, zaangażowanie i życzymy nowych sukcesów.

WYSTAWA KRAJOWA W BĘDZINIE- sędziował Pan Paweł Osak i tu możemy pochwalić się wielkimi sukcesami:
BERKANO Hokus Pokus z Perłowej- brat Belatrix uzyskał w klasie szczeniąt ocenę wybitnie obiecującą i tytuł Najlepsze Szczenię, dziękujemy również jego właścicielce Agnieszce Skoczek- Rębilasonclick Pan Miroslav Stanovský ze Słowacji_blank_blankza wielkie zaangażowanie i pracę i życzymy jeszcze w więcej sukcsów.
SILJE Hokus Pokus z Perłowej nasza miniaturowa suczka odniosła największy sukces podczas weekendu, gdyż w klasie otwartej otrzymała ocenę doskonałą, a następnie pokonała konkurencję uzyskując tytuły Zwycięzcy i Zwycięzcy Rasy- BOB, a w konkurencjach finałowych- Best in Show- uzyskała Best of Group- 4. 19.01.20012r. Nasz maluch z miotu C- CASANOVA Hokus Pokus z Perłowej skończył 8 tygodni. Jest już po przeglądzie miotu. Jego nowe zdjęcia można obejrzeć w GALERII MIOTU C 18.11.20012r. Nasz maluch z miotu C- CASANOVA Hokus Pokus z Perłowejskończył 6 tygodni. Jego nowe zdjęcia można obejrzeć w GALERII MIOTU C