20.12.2010 r. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszyskim serdeczne życzenia, aby wszyscy z Was znaleźli swoje miejsce przy stole wigilijnym, by spełniły się Wasze najskrytsze marzenia, aby każdy kolejny dzień był jeszcze lepszy, bądźmy dla siebie bardziej serdeczni, patrzmy na to co dobre a nie na to co nas dzieli.


12.12.2010 r. Wystawa krajowa w Nowym Dworze Mazowieckim.
 Sędziował Pan Andrzej Szutkiewicz. 
Tym razem sukcesy odniosła długowłosa standardowa EXCELLMAGIC L'BRELLIANCEBLACK- Happy, która otrzymała tytuł Zwycięzcy młodzieży i została Zwyciężczynią Rasy- BOB. W związku z tym możemy pochwalić się wspólnie z Dagmarą Oraczewską, która jest współwłaścicielką Happy, nowym MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM POLSKI.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy EKATERINIE BELOVEJ z hodowli EXCELLMAGIC za tak piękną suczkę.


13.11.2010 r. Wystawa międzynarodowa w Kielcach.
 Sędziował Pan Massimiliano Mannucci z Włoch. Tym razem sukcesy odniosła długowłosa królicza SZNURECZEK Brzdąc- Wilma, która otrzymała CAC, CACIB i została Zwyciężczynią Rasy- BOB, długowłosy króliczy AKSEL Hokus Pokus z Perłowej otrzymał CAC, CACIB i został Championem Polski i długowłosa miniaturowa SILJE Hokus Pokus z Perłowej dostała tytuł Najlepszego Szczenięcia Rasy Jamnik długowłosy miniaturowy . W związku z tym możemy pochwalić się dwoma nowymi CHAMPIONAMI POLSKI, którymi zostali w naszej hodowli: EMPATIA Dagi Dog dzięki sukcesom w Poznaniu, AKSEL Hokus Pokus z Perłowej.


06-07.11.2010 r. Wystawa międzynarodowa Poznań i wystawa międzynarodowa- Zwycięzca Polski Poznań 2010.
 Była to podwójna wystawa międzynarodowa w Poznaniu, na którą pojechaliśmy zEMPATIĄ Dagi Dog i Excellmagic L'Brellianceblack- Happy, której jestem współwłaścicielką wraz z Dagmarą Oraczewską z Hodowli Dagi Dog. Pierwszego dnia sędziowała Pani Dorota Witkowska.
Happy uzyskała w klasie pośredniej ocenę doskonałą i tytuł Zwycięzcy i CACIB, Pati nie była wystawiana pierwszego dnia, natomiast jej brat EROS Dagi Dog został Zwycięzcą Rasy.
Drugiego dnia sędziował Pan Andrzej Jakubowski, u którego Happy w klasie młodzieży otrzymała ocenę doskonałą i tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Polski 2010, a EMPATIA w klasie otwartej uzyskała ocenę doskonałą, CACIB i tytuł Zwycięzcy Polski 2010. I tego dnia EROS Dagi Dog został Zwycięzcą Rasy.
Gratulujemy EROSOWI i jesteśmy dumni z osiągnięć naszych suczek.


15.10.2010 r. Wspólnie z moją przyjaciółką Dagmarą Oraczewską z Hodowli Dagi Dog zrobiłyśmy nowe zdjęcia naszej EXCELLMAGIC L'BRELLIANCEBLACK- Happy, które są dostępne w Galerii EXCELLMAGIC L'BRELLIANCEBLACK


14.10.2010 r. Dostaliśmy nowe zdjęcia małej króliczej SOL Hokus Pokus z Perłowej, które są dostępne w Galerii SOL Hokus Pokus z Perłowej


09.10.2010 r. Wystawa krajowa w Częstochowie. 
 Wystawa odbyła się na campingu Oleńka i pomimo naszych obaw dzień był wyjątkowo słoneczny, prawdziwa polska jesień.
Na wystawie byliśmy z SILJE Hokus Pokus z Perłowej Excellmagic L'Brellianceblack- Happy, której jestem współwłaścicielką wraz z Dagmarą Oraczewską z Hodowli Dagi Dog. Sędziowała Pani Anna Rajs. Silje w klasie szczeniąt uzyskała ocebnę wybitnie obiecująca i tytuł Najlepsze szczenię, natomiast Happy uzyskała ocenę bardzo dobrą. Po wystawie postanowiliśmy skorzystać z pięknej pogody i zwiedzaliśmy ruiny Zamku Olsztyn w miejscowości Olsztyn koło Częstochowy.


11.09.2010 r. Wystawa krajowa w Warszawie.
SILJE Hokus Pokus z Perłowej debiutuje w klasie szczeniąt i otrzymuje ocenę wybitnie obiecującą II lokatę.


21-22.08.2010 r. Wystawa międzynarodowa w Bratysławie DUODANUBE- Słowacja.
 Na Słowację pojechałyśmy jak zwykle w doborowym towarzystwie- moje przyjacółki Ela Bogusławska z ALUZJĄ Ani Mru Mru i Dagmara i Julia Oraczewska z EROSEM Dagi Dog no i oczywiście ja z EMPATIĄ Dagi Dog.
Pierwszego dnia sędziowała Pani Ludmiła Tchistava z Rosji- EMPATIA Dagi Dog zajęła w klasie otwartej lokatę pierwszą, uzyskała CAC- i co za tym idzie rozpoczęła championat Słowacji, a także otrzymała CACIB.
 EROS Dagi Dog również otrzymał lokatę pierwszą w klasie pośredniej, a także CAC, CACIB i co najważniejsze Zwycieztwo Rasy- BOB,
a także na finałach uzyskał IIBOG- gratulacje dla brata Erosa :-).
 ALUZJA Ani Mru Mru dzielnie walczyła w jamnikach długowłosych króliczych i uzyskała resCAC i resCACIB- gratulacje i całuski dla Ajuni. Drugiego dnia byliśmy sędziowani przez Pana Tibora Havella ze Słowacji. Pati otrzymała resCAC, resCACIB, Eros- CAC, CACIB, BOB, Ajunia- resCAC, res CACIB.
Całej trójce dzielnie walczącej na ringu i ich Pańciom ogromne gratulacje i buziaki.


06-07.08.2010 r. Wystawa międzynarodowa w Druskiennikach- Litwa.
 Na Litwie byliśmy bardzo silną ekipą polską, która to odniosła wielkie sukcesy, gdyż zajęła pierwsze lokaty w jamnikach długowłosych króliczych, miniaturowych i standardowych. Najbardziej cieszymy się z osiągnięć SZNURECZKA Brzdąc, czyli Wilemki,która to pierwszego dnia wystawy sędziowana przez Pana Hansa Boelaars z Holandii zdobyła 1 lokatę, ocenę doskonałą, CAC, CACIB, BOB (zwycięstwo rasy).
Drugiego dnia sędziował Pan Luis Manuel Calado Catalan z Portugalii, u którego Wilma dostała CAC i resCACIB, ale zwycięstwo pozostało i tak w rękach polskich, czyli u naszych przyjaciółek ALUZJI Ani Mru Mru i Eli Bogusławskiej. 
EMPATIA Dagi Dog rozpoczęła Championat Litwy.

Patunia najlepiej czuła się leżąc na trawie, obserwując otoczenie, a także oglądając finały, na których ARES Dagi Dog z właścicielką Dorotą Zabielską wygrał Grupę IV.

A po wystawie- spacer po pięknych Druskiennikach, urzekający Niemen, piękne parki leśne i malowniczy deptak, gdzie szukałyśmy cienia w ten upalny letni dzień.


01.08.2010 r. To był przepiękny letni dzień, wprost wymarzony na spotkania ze znajomymi. Przyjechała do nas z wizytą SILVANA, co niesamowicie ucieszyło jej siostrę Silje, z którą baraszkowały po całym ogrodzie. Silvana zakochana mocno w swoich właścicielach kontrolowała cały czas sytuację, żeby jej kochani Pańcio z Pańcią nie polubili za mocno innego jamnika.


10.07.2010 r. Wystawa międzynarodowa w Warszawie..
Bardzo upalny dzień, ale zakończony sukcesami.
Był to debiut Excellmagic L'Brellianceblack - Happy, której jestem współwłaścicielką wraz z Dagmarą Oraczewską z Hodowli Dagi Dog. Wystawa z sukcesami, gdyż Happy uzyskała tytuł Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszego Juniora w Rasie.
Wspólnie z Dagmarą bardzo jesteśmy dumne z osiągnięć Happy i w tym miejscu chcemy podziękować za nią właścicielce hodowli Excellmagic- Ekaterinie Belovej

Za wspaniałe zdjęcia szczególne podziękowania dla Eli Bogusławskiej z hodowli Lizus Maksimus. Bardzo, bardzo ci dziękujemy Elu.


24.06-27.06.2010 r. WYSTAWA ŚWIATOWA W DANII- HERNING 2010.
Niepowtarzalne wydarzenie roku, na które czeka każdy hodowca, wystawca i miłośnik psów rasowych. Prestiżowa wystawa, na której warto być. Reprezentowaliśmy naszą hodowlę z jamnikiem długowłosym króliczym AKSLEM Hokus Pokus z Perłowej, który w swojej klasie uzyskał ocenę doskonałą i lokatę trzecią

Na ringu jamników długowłosych standardowych dzielnie walczyła moja przyjaciółka Dagmara Oraczewska z hodowli Dagi Dog, która też odniosła sukcesy przy tak dużej konkurencji, gdyż EROS Dagi Dog był w swojej klasie drugi, a ARES Dagi Dog czwarty.


30.05.2010r. Wystawa krajowa w Płocku.
Atmosfera bardzo sympatyczna i sukcesy EMPATII Dagi Dog i AKSLA Hokus Pokus z Perłowej.
Obydwoje otrzymali tytuły BOB- Zwycięzcy Rasy, a dodatkowo EMPATIA zajęła drugą lokatę w finale grupy IV- BOG II


22.05.2010r. To był pierwszy ciepły wiosenny dzień, którym cieszyłyśmy się wraz z moją przyjaciółką i właścicielką hodowli Lizus Maksimus- Elą Bogusławską. Zielona trawa i ciepły powiew wiatru wprawiały nasze psy raz w zadumę i skupienie na medytacji piękna 

a innym razem wyzwalały w nich szaleńczą chęć zabawy i nie bardzo wiedziałyśmy czy to zające na łące czy jamniki 
A sprawcami całego zamieszania byli ALUZJA Ani Mru Mru wraz z synkiem ALCHIM Lizus Maksimus, SZNURECZEK Brzdąc wraz z dziećmi AKSLEM i SILJE Hokus Pokus z Perłowej.
Wilma, czyli SZNURECZEK Brzdąc baraszkowała ze swoją córcią Silje, a Akselek obserwował te wariacje z boku

W końcu udało się towarzystwo ustawić do sesji zdjęciowej, która wypadła rewelacyjnie

10.05.2010r. Pojechaliśmy cieszyć się naszymi sukcesami do naszej przyjaciółki i właścicieli hodowli Dagi Dog
Dagmary Oraczewskiej, gdzie odwiedziliśmy młodszego brata EMPATII Dagi Dog - 8 tygodniowego FELLINIEGO Dagi Dog, który jeszcze czeka na nowych właścicieli.
Maluch odważnie i dziarsko sobie poczyna z całym stadem i ujął nas swoją urodą i przebojowością. Mało brakowałoby, a wyjechałabym z małym Fellinim w torbie.


01.05.2010r. Wystawa międzynarodowa w Łodzi, na której EMPATIA Dagi Dog otrzymuje CACIB i kwalifikację na CRUFTS 2011 oraz tytuł Zwycięzcy Rasy.


02.05.2010r. Maluchy z miotu S mają już nowe domy i fantastycznych właścicieli. Życzymy wszystkim szczęśliwym właścicielom maluchów dużo pociechy, cierpliwości w ich wychowywaniu i radości na codzień.


01.05.2010r. Wystawa międzynarodowa w Łodzi, na której EMPATIA Dagi Dog otrzymuje CACIB i kwalifikację na CRUFTS 2011 oraz tytuł Zwycięzcy Rasy.


18.04.2010r. Piękny wiosenny dzień, mnóstwo zieleni i nasze maluchy, które skończyły 7 tygodni. W tę sobotę gościliśmy naszą przyjaciółkę Elę Bogusławską z hodowli Lizus Maksimus dzięki, której nasze maluchy mają wiele cudownych zdjęć dostępnych w Galerii Miotu S


04.04.2010r. Nowe zdjęcia szczeniąt dostępne są w Galerii Miotu S


02.04.2010r. Nasze maluchy- królicze długowłose skończyły 5 tygodni. Wszystkim miłośnikom rasy, przyszłym właścicielom, a także odwiedzającym naszą stronę, znajomym i przyjaciołom życzymy z okazji Świąt Wielkanocnych dużo zdrowia, spokoju i radości, a także ciepła rodzinnego. 26.03.2010r. HAPPY skończyła 8 miesięcy. Z tej okazji zrobiłyśmy wspólnie z Dagmarą Oraczewską kilka zdjęć, które są dostępne w Galerii Excellmagic L'BRELLIANCEBLACK


19.03.2010 r. Maluchy z miotu S skończyły 3 tygodnie. Solveig, Syriusz Black, Sol, Silje i Silvana Hokus Pokus z Perłowej dzielnie poznają świat.Więcej zdjęć znajduje się w GALERII MIOTU


05.03.2010 r. Maluchy z miotu S skończyły siedem dni. Rosną szybko i chowają się zdrowo.


26.02.2010 r. Nasza mała Wilemka urodziła 5 szczeniąt, w tym 3 suczki i 2 pieski. Wszystkich miłośników rasy zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji na podstronie Mioty


13.02.2010 r. Wystawa Mięszynarodowa w Rzeszowie
na której Aksel Hokus Pokus z Perłowej otrzymuje Zwycięztwo Młodzieży i tym samym staje się Młodzieżowym Championem Polski


26.01.2010 r. W dniu dzisiejszym potwierdziliśmy ciążę naszej małej króliczej SZNURECZEK Brzdąc- Wilemki  Wszystkich miłośników rasy, którzy chcieliby stać się szczęśliwymi właścicielami króliczego długowłosego malucha zapraszamy do kontaktu. Informacja szczegółowa na temat rodziców miotu dostępna jest na podstronie Zapowiedzi miotów :)