24.12.2009r.


08.11.2009r. Maluchy z miotu A naszej małej króliczej Wilemki skończyły rok. Ich właścicielom życzymy wiele radości z małych pociech i dużo zdrowia dla maluchów.


14.11.2009 r. Wystawa międzynarodawa w Kielcach
AKSEL Hokus Pokus z Perłowej odnosi swój kolejny wystawowy sukces.
W klasie młodzieży uzyskuje tytuł Zwycięzcy Młodzieży, Najlepszego Juniora, a w porównaniu o rasę zostaje Zwycięzcą Rasy (BOB).
Wilma, czyli SZNURECZEK Brzdąc otrzymuje w swojej klasie ocenę doskonałą i CWC.


30.10.2009 r. Wspólnie z moją przyjaciółką Dagmarą Oraczewską z hodowli Dagi Dog stałyśmy się szczęśliwymi właścicielkami importowanej z Rosji suczki rasy jamnik długowłosy standardowy EXELLMAGIC L'BRELLIANCEBLACK Mała Happy
- bo tak ją nazywamy- jest po amerykańskich rodzicach STARDUST KIPLING VON SKEAR SL(USA) i WINDSWEPT'S RHYTHM OF THE RAIN(IMP.USA).


26.09.2009 r. Wystawa Międzynarodawa we Wrocławiu
AKSEL Hokus Pokus z Perłowej odnosi swój pierwszy wystawowy sukces.
W klasie młodzieży uzyskuje tytuł Zwycięzcy Młodzieży,Najlepszego Juniora, a w porównaniu o rasę zostaje Zwycięzcą Rasy (BOB).


19.09.2009 r. Wystawa w Poniewieżu- Litwa
Wystawa na Litwie zakończyła się sukcesami
EMPATIA Dagi Dog uzyskuje tytuł Zwycięzca Młodzieży , a jej brat EROS Dagi Dog zostaje Zwycięzcą Rasy , podobnie jak SZNURECZEK Brzdąc , która z kolei w swojej rasie uzyskuje wszystkie tytuły- CAC, N, BOB.
Podczas wystawy dzielnie kibicowały nam nasze dwie przyjaciółki Ela Bogusławska i ALUZJA Ani Mru Mru. 


11.09.2009 r. Wystawa krajowa w Warszawie Pierwsza wystawa AKSLA Hokus Pokus z Perłowej, na której otrzymuje on ocenę doskonałą i drugą lokatę AKSELEK bardzo ładnie zaprezentował się na ringu w klasie młodzieży. 


08-09.08.2009 r. EMPATIA Dagi Dog na wystawie międzynarodowej w Sopocie ukończyła Młodzieżowy Championat Polski otrzymała w klasie młodzieży ocenę doskonałą, Zwycięztwo młodzieży i tytuł Najlepszego Juniora.


10.07.2009r. SZNURECZEK Brzdąc, czyli nasza malutka Wilemka po rocznej przerwie na Wystawie międzynarodowej w Warszawie otrzymała w klasie użytkowej ocenę doskonałą, CWC i Res.CACIB.   


05.07.2009r. Weekend na Mazurach pod Olsztynem spędziliśmy w towarzystwie naszych przyjaciół- Kasi i Wojtka Klusak Wilemka i Pati próbowały swoich sił w norze lisiej i króliczej, a na wystawie w Olsztynie w wesołym towarzystwie obydwie suczki odniosły sukcesy w swojej klasie.
Pati otrzymała w klasie modzieży ocenę doskonałą, Zwycięztwo młodzieży, a Wilemka ocenę doskonałą i CWC.   


14.06.2009r. Sukces EMPATII Dagi Dog.
Na Wystawie w Kaliszu otrzymała w klasie modzieży ocenę doskonałą, Zwycięztwo młodzieży, a w porównaniu BOB. 


01.05.2009r. Kolejna wystawa krajowa- Dobre Miasto. I tu również EMPATIA otrzymuje w klasie szczeniąt ocenę wybitnie obiecującą.
Pati to piękna suczka o zrównoważonym charakterze i tu chciałabym za nią podziękować Dagmarze Oraczewskiej. Dagmarko bardzo dziękuję.   


04.04.2009r. EMPATIA Dagi Dog wchodzi w sezon wystawowy. Na Wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymała w klasie szczeniąt ocenę wybitnie obiecującą II lokatę. 


31.03.2009r. Ostatni maluszek spośród czterech szczeniąt opuścił nasz dom. Albusek, jak i reszta chłopców, trafił do wspaniałego domu. Chcemy w tym miejscu podziękować wszystkim właścicielom za ich ciepłe i troskliwe podejście do maluszków  i życzyć dużo sukcesów w ich wychowaniu. My natomiast dołożymy wszelkich starań, aby służyć pomocą. 


01.01.2009r. Szczęśliwego Nowego Roku. Wszystkim życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. 


28.12.2008r. Odbyło się pamiętne spotkanie trzech miotów: ALUZJI Ani Mru Mru, HISTORII z Końskiego Raju i SZNURECZKA Brzdąc wraz ze spotkaniem rodzeństwa EROSA Dagi Dog i EMPATII Dagi Dog. Zabawa była przednia.


26.12.2008r. EMPATIA Dagi Dog skończyła 4 miesiące. Rośnie niesamowicie szybko.16.12.2008r. Maluchy skończyły cztery tygodnie. ALFI, AKSEL, ARAMIS i ALBUS mają się bardzo dobrze i bawią się znakomicie. Wilmuni w wychowaniu dzieci pomaga dzielnie Patunia, a Fred przejął obowiązki ojca.18.11.2008r. SZNURECZEK Brzdąc stała się szczęśliwą mamusią czwórki zdrowych chłopaków.