09.12.2016 Miot "K" Nasze maluchy skończyły 8 tygodni, są już po przeglądzie miotu. Część z nich czeka na swoje kochające domki.

09.12.2016 Miot "J" nowe zdjęcia szczeniąt z miotu J

04.12.2016 New photos of litter "K"


04.12.2016 New photos of litter "J"


21-22.05.2016r.

A to był weekend trójki rodzeństwa i naszej miniaturowej Penny :-). Cała trójka: HEBANE, HERAKLES, HERMES uzyskała świetne wyniki :-). I tak nasi dwaj chłopcy na wystawie w Rzeszowie, a Hebanka na wystawie w Ustce godnie reprezentowali naszą hodowlę :)

21.05.2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RZESZÓW
sędzia: Pan Andrzej Brabletz

BASSHUBERT COMO UNA OLA- ML- w klasie pośredniej otrzymała: ocenę doskonałą, CAC, CACIB, BOB,
a w konkurencjach finałowych, które sędziowała Pani Małgorzata Wieriemiejczyk-Wierzchowska stanęła na podium z lokatą BOG 2. Jestem bardzo dumna z mojej małej Penny :-).
HERAKLES Hokus Pokus z Perłowej- SL- (właściciel: Małgosia Mastalerz)- w klasie pośredniej otrzymał: ocenę doskonałą,
1 lokatę, CAC, resCACIB :-).

HERMES Hokus Pokus z Perłowej- SL- w klasie pośredniej otrzymuje: ocenę doskonałą, CAC.


22.05.2016 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW USTKA
sędzia: Pan Andrzej Brabletz

HEBANE Hokus Pokus z Perłowej SL- (właściciel: Agnieszka Stec)- w klasie pośredniej otrzymała: ocenę doskonałą,CAC, BOB,
a w konkurencjach finałowych BOG 2 BOG 2

To była ekstremalnie przebiegająca wystawa pod względem pogodowym. W ciągu dnia słoneczna pogoda pozwoliła mi przed finałami pójść z dziewczynkami- Pingui i Naomi na spacerek do zamku. Jednak już podczas finałów pogoda zaczęła się drastycznie zmieniać i bezpośrednio przed wejściem na ring honorowy mieliśmy dodatkowe atrakcje w postaci ulewy i grzmotów burzy. Jednak dziewczynki trzymały się dzielnie. Pingui wraz ze swoją młodziutką handlerką Kasią Zawiło dzielnie trzymała fason. Dzięki super podejściu do czworonogów i doskonałej prezentacji Kasia zajęła z Pingui godne miejsce na podium :-). Bardzo dziękuję Kasi za jej pomoc i doskonałą prezentację Pingui, a także mamie Kasi- Ani za jej pomoc i doskonałe towarzystwo podczas wystawy. A oto nasze wyniki:

08.05.2016 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW IŁŻA
sędzia: Pan Paolo Tartaro (IT)

BASSHUBERT BREAKING HEARTS- KL- w klasie championów otrzymuje: ocenę doskonałą, CAC, BOB,
a w konkurencjach finałowych BOG 3 SUUPER !!!. Pingui dzięki tej wystawie ukończyła CHAMPIONAT POLSKI
AVIANCE'S HEAVEN SENT- SL-- SL- w klasie otwartej otrzymała: ocenę doskonałą,
CAC, BOB, a w konkurencjach finałowych ..... BOG !!!!!!
po prostu wielka radość ukoronowana CHAMPIONATEM POLSKI dla Naomi :-).


01.05.2016 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW w Dobrym Mieście
sędzia: Pan Mirek Olejnik (PL)

HERMES Hokus Pokus z Perłowej SL- w klasie pośredniej otrzymuje: ocenę doskonałą, CAC,
a w konkurencjach finałowych BOG 3 SUUPER !!!. Pingui dzięki tej wystawie ukończyła CHAMPIONAT POLSKI
AVIANCE'S HEAVEN SENTSL- w klasie otwartej otrzymała: ocenę doskonałą,
2 lokatę.

GALADRIELA Hokus Pokus z Perłowej- SL- (wł.: Magda Janowska, Adam Janowski)- w klasie otwartej otrzymała: ocenę doskonałą, 1 lokatę,
CAC, BOS :-)

Tym samym skończyła CHAMPIONAT POLSKI


16.04.2016 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW w Grudziądzu- dzienna
sędzia: Pani Marta Pietrzak (PL)

BASSHUBERT BREAKING HEARTS- KL- Pingui- w klasie otwartej otrzymuje: ocenę doskonałą, CAC,
HERMES Hokus Pokus z Perłowej- SL- w klasie pośredniej otrzymuje: ocenę doskonałą, CAC,BOB
GALADRIELA Hokus Pokus z Perłowej- SL- (wł.: Magda Janowska, Adam Janowski)- w klasie otwartej otrzymała: ocenę doskonałą, 1 lokatę,
CAC, BOS :-)

Tym samym skończyła CHAMPIONAT POLSKI

16.04.2016 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW w Grudziądzu- popołudniowa
sędzia: Pani Maria Bruska

HERMES Hokus Pokus z Perłowej- SL- w klasie pośredniej otrzymuje: ocenę doskonałą, CAC,BOB
HEBANE Hokus Pokus z Perłowej- SL- (właściciel Agnieszka Stec)- w klasie pośredniej otrzymuje: ocenę doskonałą, CAC i BOS. Bardzo dziękuję właścicielom Hebanki za miłe spotkanie i pomoc w przetrwaniu w strugach deszczu, a także wesoło spędzony czas na rozmowach w namiocie ;-).

To był weekend :-). Możliwość spotkania znajomych i przyjaciół, właścicieli z naszymi pociechami, a także sukcesy na wystawie i przede wszystkim docenienie naszych psów przez sędziów daje poczucie, że cała ciężka praca hodowlana jest warta takiego zaangażowania, daje to nową siłę i energię do działania :-).

10.04.2016 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW w Dworze Mazowieckim
sędzia: Pani Ina Małecka (PL)

IMAN Hokus Pokus z Perłowej- KL- (właściciel Aneta Gąsiorek )- w klasie puppy otrzymuje: ocenę Wybitnie Obiecującą, a także tytuł Best Puppy w Rasie, bardzo dziękuję mojej przyjaciółce Eli Bogusłąwskiej- Przybysz za świetną prezentację Imanka :-). Anetce dziękuję za miłość do niego i wielką pracę, którą włożyła w przygotowanie małego do wystawy.
HERMES Hokus Pokus z Perłowej- SL- w klasie pośredniej otrzymuje: ocenę doskonałą, CAC,BOB
INU Hokus Pokus z Perłowej- KL- (właściciel Gabi Węglińska)- w klasie puppy otrzymuje: ocenę Wybitnie Obiecującą. Serce rośnie jak widzi się taką mocną więź i miłość wspaniałych właścicieli do ich pociech, a naszych wychowanków :)
BASSHUBERT COMO UNA OLA- ML- Penny- w klasie pośredniej otrzymuje: ocenę doskonałą, CAC, BOB, a także w konkurencjach finałowych BOG 2 !!!. Po prostu świetnie :-)
HERMES Hokus Pokus z Perłowej SL- w klasie młodzieży otrzymuje: ocenę doskonałą, Zwycięstwo Młodzieży, BJ, a także w konkurencjach finałowych sędziowanych przez Pana Tomasza Borkowskiego na finałach Juniorów BIS JUNIOR 4. To dla mnie powód do wielkiej radości :-). Podwójne szczęście, ponieważ Hermes ukończył tą wystawą Młodzieżowy Championat Polski.
AVIANCE'S HEAVEN SENT- SL- Naomi- w klasie otwartej otrzymuje: ocenę doskonałą, CAC, BOS .


03.04.2016 Nowe wieści z Serbii :-), gdzie mieszka nasz rudzielec Gody- GODRYK Hokus Pokus z Perłowej.
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA CACIB W ZAJER - SERBIA sędzia: Pan Firic Peter (SRB)

GODRYK Hokus Pokus z Perłowej- SL- (wł, Violeta Stankovic Andjelkovic)- w klasie otwartej otrzymuje: ocenę doskonałą, CAC, CACIB, BOB i BOG 1 !!! Jestem bardzo szczęśliwa.I jeszcze kolejne wieści z Europy, z których wynika, iż Hestia ze swoją właścicielką Mari Höglund Os Pekkarinen podbiły ringi wystawy międzynarodowej w Finlandii;-).

27.03.2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA w Lappeenranta- Finlandia-
sędzia: Pani Anca Diana Giura (Rom)

HESTIA Hokus Pokus z Perłowej- SL- (właściciel Mari Höglund Os Pekkarinen)- w klasie młodzieży otrzymuje: ocenę doskonałą, BOBJ, a także BOS4.
Jestem bardzo szczęśliwa.26.03.2016 Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, ciepła rodzinnego i spokoju.Nasz kochany Heruś- HERAKLES Hokus Pokus z Perłowej, którego właścicielką jest Małgosia Mastalerz pięknieje nam w oczach :-). Nie miałam okazji go widzieć osobiście, ale wieści z wystawy krajowej w Katowicach donoszą, że młodzieniec jest coraz ładniejszy ;-).

19.03.2016 KRAJOWA WYSTAWA KATOWICE
sędzia: sędzia: Aleksandra Sękowska- Miros (PL)

HERAKLES Hokus Pokus zPerłowej,SL- (właściciel Małgorzata Mastalerz)- w klasie pośredniej otrzymuje: ocenę doskonałą,
CAC, BOB. Jestem bardzo dumna z osiągnięć Herusia, wdzięczna za zaangażowanie jego właścicielce, której bardzo gratuluję..Udany weekend dla naszych dzieci z miotu H. W dwóch różnych krajach nasze pociechy prezentowały się dzielnie w ringach.

05.03.2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW CACIB Zielona Góra/Drzonków
sędzia: Pan Andrzej Brabletz (PL)

HEBANE Hokus Pokus z Perłowej- SL- (właściciel Agnieszka Stec)- w klasie młodzieży otrzymuje tytuł: Zwycięzca Młodzieży, a tym samym ukończyła Młodzieżowy Championat Polski
Jestem bardzo dumna z osiągnięć Hebane i bardzo gratuluję jej właścicielom.

05.03.2016 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW CACIB Wilno- Litwa
sędzia: Pani Dorota Witkowska (PL)

HERMES Hokus Pokus z Perłowej- w klasie młodzieży otrzymał ocenę doskonałą lokatę 2. To był bardzo miły i udany wyjazd z naszymi klientami, którzy również zdobyli wspaniałe wyniki :-).10.01.2016 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW w Gdańsku
sędzia: Pani Maria Bruska (PL)

HEBANE Hokus Pokus z Perłowej- SL- (właściciel Agnieszka Stec)- w klasie młodzieży otrzymuje tytuł: Zwycięzca Młodzieży i Najlepszy Junior, a także Zwycięzca Rasy BOB, w konkurencjach finałowych sędziowanych przez Pana Adama Ostrowskiego Hebane zajęła 2 lokatę- BOG 2. Jestem bardzo dumna z osiągnięć Hebane i bardzo gratuluję jej właścicielom.